Pióra boho, łapacz snów Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem boho piór - łapacza snów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pióra boho, łapacz snów Szklane podziękowania dla Rodziców


Szklane podziękowania dla rodziców to ciekawa forma upominku, który pary młode coraz częściej wręczają swoim ukochanym rodzicom. Z powodzeniem mogą zastąpić klasyczne księgi czy statuetki. Podziękowania wykonane są z grubego szkła o mlecznej barwie. Romantycznego charakteru dodaje im grafika łapacza snów, ozdobionego bajecznie kolorowymi piórami. Podziękowania mogą mieć dowolną treść i być spersonalizowane. Będą się pięknie prezentować zarówno stojąc na półce, jak i wisząc na ścianie. Przez wiele lat będą przypominać o tym niezwykłym dniu.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.