Lawenda Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem lawendy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Lawenda Szklane podziękowania dla Rodziców


Podziękowania dla rodziców to szczególny moment na każdym weselu. Wiele par decyduje się na wręczenie swoim rodzicom specjalnego prezentu, który będzie pamiątką tego wyjątkowego dnia. Szklane podziękowania to bardzo oryginalny pomysł na okazanie rodzicom miłości i wdzięczności/ Wykonane z mlecznego, grubego szkła podziękowania mogą mieć dowolną treść i są w pełni spersonalizowane. Romantyczna ozdobna grafika przywodząca na myśl lawendowe pola, sprawia, że szklana karta jest urocza i z pewnością przypadnie każdemu rodzicowi do gustu.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.