Rustykalne kwiaty Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem rustykalnych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Rustykalne kwiaty Szklane podziękowania dla Rodziców


Ekskluzywne podziękowania dla rodziców pary młodej wykonane z grubego, mlecznego szkła to propozycja dla osób, które cenią sobie oryginalność i perfekcyjne wykonanie. Szklana karta została ozdobiona pięknym motywem kwiatowym w delikatnej kolorystyce. Dzięki temu zyskuje romantycznego charakteru i przywodzi na myśl bukiety z polnych kwiatów wręczane rodzicom w dzieciństwie. Podziękowania mogą mieć dowolną treść i personalizację. Takie wyrazy miłości i wdzięczności z pewnością spodobają się każdemu rodzicowi.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych