Liski Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem lisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liski Szklane podziękowania dla Rodziców


Urocze podziękowania dla rodziców pary młodej w formie szklanej karty z pewnością zachwycą każdego obdarowanego. Grube szkło o mlecznej barwie jest niezwykle eleganckie, a przy tym odporne na upływający czas czy uszkodzenia mechaniczne. Niezwykłego charakteru dodaje szklanej karcie zabawna grafika, przedstawiająca parę lisków i roślinne ozdobniki. Podziękowania mogą mieć dowolną treść i personalizację. Takie podziękowania z pewnością przypadną rodzicom do gustu i będą przez wiele lat przypominać o tym niezwykłym dniu.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.