Kwiaty boho Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem boho kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty boho Szklane podziękowania dla Rodziców


Szklane podziękowania dla rodziców to ciekawy pomysł na wyrażenie wdzięczności i miłości. Pary młode coraz częściej decydują się, by w ten sposób uhonorować swoich rodziców. Szklana karta może mieć dowolną treść i dedykację. Dzięki temu każdy rodzic może poczuć się wyjątkowo. Podziękowania wykonano z grubego szkła o mlecznej barwie. By dodać im romantycznego charakteru i oryginalności, ozdobiono je uroczą grafiką w stylu boho. Delikatne kolory i elegancka forma sprawiają, ze takie podziękowania przypadną do gustu każdemu. e

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych