Puzzle z Waszym zdjęciem Podziękowania dla Rodziców

Puzzle jako podziękowanie dla rodziców z Waszym zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

150,00 zł
Opis
Opis

Puzzle z Waszym zdjęciem Podziękowania dla Rodziców


Podziękowania dla miłośników puzzli

Rodzice są najważniejszymi gośćmi na ślubie. Moment składanych podziękowań przez młodą parę to jeden z najbardziej dla nich wzruszających elementów wesela. Warto dodatkowo podkreślić taką chwilę wyjątkowym prezentem. Poszukujemy dla Was prawdziwie oryginalnych rozwiązań, a że mamy głowy pełne pomysłów to stworzyliśmy nietuzinkowe puzzle jako podziękowania dla rodziców. Zainteresowani?

O puzzlach słów kilka

Puzzle symbolizują jedność i zgodę w rodzinie, a także długie i spokojne życie. Doskonale więc wpisują się w tematykę ślubną. My wymyśliliśmy puzzle z Waszym zdjęciem! Czy wiecie, ile satysfakcji, radości i doskonałej zabawy podarujecie rodzicom, którzy złożą naszą układankę w całość? A ile będzie wzruszeń, gdy w przyszłości zechcą ułożyć ją z wnukami, a Waszym potomstwem?

Możecie zamówić puzzle złożone z 154 szt (30 x 27 cm) lub 368 elementów (50 x 45 cm). Po złożeniu obraz można oprawić na przykład w ozdobne ramki. Układankę umieszczamy w pięknym drewnianym pudełku (dodajemy je GRATIS), którego wieczko ozdabiamy Waszym zdjęciem z puzzli!

Sprawdźcie również nasze zaproszenia na ślub puzzle!

 

Pudełko drewniane: Gratis!

Personalizacja: Gratis!

Ilość elementów: 154 szt (30 x 27 cm), 368 szt (50 x 45 cm)

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych