Podziękowanie dla Matki Chrzestnej Szklana tafla ze zdjęciem

Szklana tafla jako podziękowanie dla Matki Chrzestnej z Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Podziękowanie dla Matki Chrzestnej Szklana tafla ze zdjęciem


Szukasz idealnego sposobu, aby podziękować swojej matce chrzestnej? Mamy dla Ciebie idealny prezent - oszałamiająca szklana tafla z Waszym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Będzie to idealny gest wdzięczności i uznania, który Twoja Matka Chrzestna będzie mogła dumnie eksponować w swoim domu.

To spersonalizowane podziękowanie będzie przypominać jej każdego dnia o tym, jak bardzo jesteście wdzięczni za wszystko, co dla ciebie zrobiła, z wizualnym przypomnieniem jej specjalnego miejsca w twoim życiu.

Jasne, piękne kolory tego spersonalizowanego nadruku wniosą żywość i radość do każdego pokoju, czyniąc go serdeczną pamiątką, którą Twoja matka chrzestna będzie mogła zachować przez wiele lat.

Szklana tafla jest idealnym sposobem na okazanie uznania dla kogoś specjalnego, takiego jak Twoja matka chrzestna. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zdjęcie was dwojga razem, czy na coś zupełnie innego, ten wyjątkowy nadruk na trwałym szkle z pewnością zrobi wrażenie.

Dodatkowo, dzięki naszej najnowocześniejszej technologii druku, gwarantujemy ostrą, długotrwałą jakość, która nie wyblaknie z czasem. Twoja matka chrzestna zasługuje na wszystko, co najlepsze - więc podaruj jej to serdeczne podziękowanie już dziś!

 

Aby uatrakcyjnić szklaną taflę, można dokupić:

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść prośby

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem podziękowania. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych