Ryba z lasem Warstwowa statuetka 3D

Ryba z lasem Warstwowa statuetka 3D


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

182,00 zł
-30%
260,00 zł

Opis
Opis

Ryba z lasem Warstwowa statuetka 3D


Szukasz nieszablonowej ozdoby do mieszkania? Czegoś, co nada mu niepowtarzalny charakter? A może myślisz o prezencie dla wyjątkowej osoby? Niezależnie od tego, statuetka warstwowa ryba z lasem będzie doskonałym wyborem, który natychmiast przemieni każdą przestrzeń. Intrygujące połączenie motywu ryby i lasu, wrażenie twójwymiarowości, które sprawia, że od statuetki nie można oderwać wzroku, czynią przedmiot wyjątkowym.

To doskonały wybór nie tylko dla miłośników wędkarstwa czy leśnych wędrówek, ale dla wszystkich, którzy cenią sobie rozwiązania dalekie od banału, a przy tym chcą mieszkać pięknie. Statuetka ryba z lasem, doskonale sprawdzi się nie tylko w minimalistycznych wnętrzach, nie tylko w mieszkaniach i domach, ale również nada ciepła pokojom hotelowym czy przestrzeni biurowej.

Napisz opinię

Ryba z lasem Warstwowa statuetka 3D

Ryba z lasem Warstwowa statuetka 3D

Ryba z lasem Warstwowa statuetka 3D

* Pola wymagane

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych