Ryba z lasem Warstwowy obraz 3D

Ryba z lasem Warstwowy obraz 3D


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

182,00 zł
-30%
260,00 zł

Opis
Opis

Ryba z lasem Warstwowy obraz 3D


Obrazy 3D mają to do siebie, że przenoszą nas w inny świat, stwarzają złudzenie przestrzeni, swego rodzaju wędrówki po temacie obrazu. Dlatego też stanowią doskonały sposób, by przemienić charakter każdego wnętrza, powiększyć przestrzeń, nadać jej indywidualnego stylu. To również doskonała metoda na przełamanie monochromatycznych i / lub minimalistycznych wnętrz poprzez zastosowanie jednego, ale za to mocnego akcentu. Taki właśnie jest obraz warstwowy 3D zwierzęta.

Obraz w kształcie ryby, kryjącej w swoim wnętrzu las to wyjątkowy przedmiot dla każdego miłośnika sztuki, wędkarza, a także zwolennika natury. Nie sposób oderwać wzroku od tego obrazu warstwowego, nie sposób nie podziwiać misternego wykonania, a także efektu, jaki powstaje po umieszczeniu tego obrazu na ścianie. Wrażenie gwarantowane, podobnie jak zachwyt – własny i zaproszonych gości!

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych