Ryba z głębią Warstwowy obraz 3D

Ryba z głębią Warstwowy obraz 3D


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

182,00 zł
-30%
260,00 zł

Opis
Opis

Ryba z głębią Warstwowy obraz 3D


Ryba ozdobą pokoju? Brzmi zaskakująco? Bo jest zaskakujące, ale w ten pozytywny i robiący wielkie wrażenie sposób. Obraz warstwowy ryba z głębią to niezwykły sposób na zmianę całego wnętrza, na nadanie mu niepowtarzalnego charakteru i zaznaczenie swojej indywidualności i to niezależnie od naszych wędkarskich pasji.

Obraz warstwowy ryba z głębią nie tylko optycznie powiększa pomieszczenie dzięki wielowymiarowości, ale stanowi punkt, wokół którego wszystko się koncentruje. Mocne barwy, a jednocześnie ograniczona ich paleta sprawiają, że obraz ten doskonale korespondować będzie z duchem minimalizmu, ale doskonale odnajdzie się również we wnętrzach eklektycznych. To nieszablonowy wybór dla nieszablonowych osób, ale także cudowny prezent, który z pewnością zachwyci obdarowane nim osoby.

Napisz opinię

Ryba z głębią Warstwowy obraz 3D

Ryba z głębią Warstwowy obraz 3D

Ryba z głębią Warstwowy obraz 3D

* Pola wymagane

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych