Obraz na drewnie w kształcie sześciokątu dla dziecka różne grafiki

49,99 zł brutto
bruttoOpis
Opis

Obraz na drewnie w kształcie sześciokątu dla dziecka różne grafiki


Wyjątkowy obraz na drewnie dla dziecka

Szukasz oryginalnej pamiątki z chrztu swojego dziecka? A może wyjątkowego prezentu z okazji Pierwszej Komunii czy urodzin? Wybierz unikalny obraz na drewnie dla dziecka Venarti w kształcie sześciokąta. Drewniany detal sprawi, że pokój malucha stanie się ciepły i przytulny. Dziecko ucieszy się ze swojego zdjęcia lub nadruku własnego rysunku. Dla Ciebie będzie to unikalna pamiątka chrztu lub innej bardzo ważnej uroczystości, a może po prostu – ten wyjątkowy obraz na drewnie dla dziecka będzie wyrazem rodzicielskiej miłości?

Obraz na drewnie dla dziecka – 100% personalizacji

Mamy dla Ciebie drewnianą, wysokiej jakości sklejkę o grubości 3 mm. Na tej podstawie wykonamy nadruk z dostarczonego nam pliku. Może to być zdjęcie lub dowolna grafika. Warunkiem koniecznym jest wysoka rozdzielczość, by obraz był ostry i wyjątkowo barwny. W komplecie znajdziesz drewnianą ramkę. Polecamy zabieg uszlachetniania nadruku przy pomocy przezroczystej żywicy. Dzięki niej obraz nabierze wyjątkowej głębi i trwałości.

 

Personalizacja: Gratis!

Materiał: nadruk na sklejce 3mm, ramka sklejka 3mm

Uszlachetnienie: Zdjęcie nabiera blasku po zalaniu go warstwą 2-3mm żywicy. Zdjęcie nabiera głębi oraz jest doskonale chronione przed uszkodzeniami

Cena dotyczy 1szt

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych