Sojowa świeczka zapachowa w słoiczku w kolorze jasnego fioletu

Własnoręcznie robione sojowe świece zapachowe w kolorze jasnego fioletu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,00 zł
6,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Sojowa świeczka zapachowa w słoiczku w kolorze jasnego fioletu


Najlepsze prezenty to te, które nie są szablonowe, które są starannie wybrane, które łączą w sobie użyteczność i wizualną atrakcyjność. Dlatego też, zastanawiając się nad idealnym drobiazgiem na prezent czy też jako dodatek do prezentu, warto rozważyć wręczenie sojowej świeczki zapachowej w słoiczku. Ta, w kolorze jasnego fioletu ma bardzo romantyczną wymowę, dlatego też doskonale nadaje się jako prezent dla gości weselnych.

Zwyczaj wręczania upominków osobom, których gościmy na swoim ślubie, trwale już zagościł się w naszej kulturze, niezmiennie jednak Para Młoda boryka się z dylematem, co zatem na ten prezent wręczyć, przy założeniu, iż ma to być upominek drobny, wymowny, a przy tym uniwersalny i piękny. Wszystkie te wymagania spełnia właśnie sojowa świeczka zapachowa, starannie wykonana, łączą w sobie prostotę z niepowtarzalnym stylem.

Taki upominek, jak sojowa świeczka zapachowa, łączący w sobie prostotę i elegancję, romantyzm z frywolnością, doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku organizowania wesel w stylu romantycznym, jak i klasycznym, tych mających charakter glamour, jak i organizowanych w minimalistycznym duchu.

 

Ręcznie wykonana świeca zapachowa jest wykonana z w naturalnego wosku sojowego. Wosk nie wydziela toksyn, jest biodegradowalny i ekologiczny.

 

Podana cena obejmuje:

- świeczka w słoiczku

 

Dostępne dodatki:

- zapach

- drewniana zawieszka

- naklejka na nakrętce (możliwość zrobienia na niej personalizacji, czyli pełnić funkcję winietki)

 

Właściwości świecy:

- 100% wosk sojowy

- robione własnoręcznie

- nie testowane na zwierzętach

- odpowiednie dla wegan

- długi czas świecenia

- nie wydzielają toksyn

 

Dostępne zapachy: bez, opium, erotyk, konwalia, lawenda, wanilia, magnolia, orchidea

Wymiary słoiczka: ok 45 x 50 mm

 

Każda świeca jest wykonana ręcznie, dlatego na styku wosku ze szkłem może nierównomiernie przyklejać się do szkła, co nie wpływa na jej właściwości świecące i sprawia, że każda świeca jest unikalna :)

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych