Sojowa świeczka zapachowa w słoiczku w kolorze turkusu

Własnoręcznie robione sojowe świece zapachowe w kolorze turkusu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,00 zł brutto
6,00 zł brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Sojowa świeczka zapachowa w słoiczku w kolorze turkusu


Nie ma chyba lepszego sposobu na stworzenie niezwykłej, domowej atmosfery, niż światło świec. Sprawia ono, że zmienia się od razu klimat przestrzeni, a w zależności od wystroju wnętrza czy okazji można tak dobrać świece, by współgrały z otoczeniem, a także by nadawały mu wyjątkowego charakteru.

Wybór sojowych świeczek zapachowych może być podyktowany zarówno estetyką, jak i uznaniem dla ręcznych wyrobów o wysokiej jakości oraz niepowtarzalnej wymowie. Świeca zapachowa w słoiczku to sposób na pobudzenie zmysłów, nie tylko wzroku, ale i zapachu, doskonale sprawdza się zarówno w przypadku odświeżenia pomieszczenia, jak i stworzenia w nim oazy ciszy i spokoju. Świeca sprzyja wyciszeniu, relaksowi, może być wykorzystywana zatem we wszystkich pomieszczeniach, nie tylko w domu, ale i gabinetach kosmetycznych, które również coraz częściej zwracają uwagę na stworzenie odpowiednich warunków do wypoczynku.

Sojowa świeczka zapachowa w słoiczku łączy w sobie prostotę z elegancją, wokół niej można tak naprawdę zbudować cały wystrój lub też świecę potraktować jako ostateczny element wykończenia. Już pojedyncza świeca będzie się pięknie prezentowała na stoliku czy komodzie, ale możemy pokusić się o 2-3 świeczki ustawione na gustownej podstawce. Wówczas zamienią się w niepowtarzalną dekorację, zachwycającą zarówno mieszkańców, jak i gości. Dlatego też taka świeczka może stać się wspaniałym prezentem z rożnych okazji, w tym upominkiem dla gości weselnych.

 

Ręcznie wykonana świeca zapachowa jest wykonana z w naturalnego wosku sojowego. Wosk nie wydziela toksyn, jest biodegradowalny i ekologiczny.

 

Podana cena obejmuje:

- świeczka w słoiczku

 

Dostępne dodatki:

- zapach

- drewniana zawieszka

- naklejka na nakrętce (możliwość zrobienia na niej personalizacji, czyli pełnić funkcję winietki)

 

Właściwości świecy:

- 100% wosk sojowy

- robione własnoręcznie

- nie testowane na zwierzętach

- odpowiednie dla wegan

- długi czas świecenia

- nie wydzielają toksyn

 

Dostępne zapachy: bez, opium, erotyk, konwalia, lawenda, wanilia, magnolia, orchidea

Wymiary słoiczka: ok 45 x 50 mm

 

Każda świeca jest wykonana ręcznie, dlatego na styku wosku ze szkłem może nierównomiernie przyklejać się do szkła, co nie wpływa na jej właściwości świecące i sprawia, że każda świeca jest unikalna :)

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych