Litery na stół z ptaszkami

Drewniane litery na stół z ptaszkami i sercem na podstawce.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł
44,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Litery na stół z ptaszkami


Każda Para Młoda chce, żeby jej ślub był jedyny, wyjątkowy. Dlatego też jest on planowany z wyprzedzeniem, z wielką dbałością o szczegóły i tak naprawdę sam w sobie, jest wielkim przedsięwzięciem logistycznym.

Ta troska o każdy element zdecydowanie się jednak opłaca – bezcenny jest bowiem zachwyt gości, a także przekonanie Pary Młodej, że zrobiła wszystko co możliwe, by wykreować wyjątkowy klimat, by ze smakiem i gustem zadbać o wystrój weselnej sali, a także o dobrą zabawę gości. W aranżacji przestrzeni pomóc mogą piękne litery na stół, które stanowią kolejny symbol wielkiej miłości Pary, a także pozwalają znacząco wyróżnić stół nowożeńców, zwrócić na nich uwagę.

Drewniane litery na stół z ptaszkami i sercem na podstawce to również element, który pięknie wygląda na zdjęciach, zaś precyzja wykonania i dyskretny urok tej ozdoby sprawią, że Para Młoda z pewnością uczyni z niej weselną pamiątkę.

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: ok 37 x 12,5 cm