Napis stojący LOVE

45,00 zł brutto
45,00 zł brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Napis stojący LOVE


Na wyznanie miłości żadne miejsce i czas nie są nieodpowiednie. Szczególnie dotyczy to osób dopiero wstępujących w związek małżeński, które taką deklarację – popartą uczuciem, składać powinny codziennie. Miłość można wyrazić jednak nie tylko za pomocą słowa mówionego czy obrazów, ale również za pośrednictwem ślubnych dekoracji.

Napis stojący „love” jest zatem nie tylko dodatkowym elementem wystroju ślubnego stołu, ale kryje też w sobie głęboką symbolikę, wiele miłości i obietnic na przyszłość. Napis ten zachwyca weselnych gości, stanowi sposób na wyróżnienie się wśród tłumu, a także może być wspaniałą pamiątką, pozwalającą powracać wspomnieniami do wyjątkowego dnia, jakim był dzień zaślubin.

Miłość można wyznawać na wiele sposobów, podobnie wygląda jej manifestowanie. Dlaczego zatem nie użyć pięknego, eleganckiego napisu: „Love”?

Stojący napis może służyć jako ozdoba ślubnego stołu czy mniejszych stolików, na których serwowane są na przykład słodycze. Napis stojący love to elegancka i szykowna ozdoba, to również piękna pamiątka ze ślubu.

Staranne wykonanie oraz wykończenie sprawiają, iż napis ten może stanowić również ozdobę każdego wnętrza, na przykład sypialni czy salonu, nawet wówczas, kiedy nie został wykorzystany podczas ślubnej uroczystości.

 

Materiał: sklejka 18mm

Wymiary: ok 23 x 15cm (możliwe inne rozmiary)

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych