Rustykalne kwiaty kwiaty Kubek dla świadków

Kubek z kolorowym nadrukiem - motyw rustykalnych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

27,99 zł brutto
27,99 zł brutto
Opis
Opis

Rustykalne kwiaty kwiaty Kubek dla świadków


Prezenty dla weselnych gości trwale zagościły już w weselnej tradycji. Zwykle są to drobne upominki o niewielkiej wartości materialnej, są jednak tacy goście, których warto uhonorować w szczególny sposób, odkreślając ich znaczenie i role w naszym życiu.

Takimi osobami są między innymi świadkowie, których funkcja w trakcie wesela jest dość trudna oraz odpowiedzialna. Skoro pełnią oni wyjątkową rolę, wyjątkowy musi być też prezent dla nich.

Może nim być na przykład specjalny kubek dla świadków, ozdobiony motywem rustykalnych kwiatów. Ten piękny i pełen przepychu motyw wygląda pięknie na kubku, a kawa czy herbata pita z takiego naczynia, smakować będzie wybornie.

 

Materiał: Ceramika,

Kolor: złamana biel

Wymiary: wysokość ok 94 mm, średnica ok 81mm

Pojemność: 330 ml

Rodzaje uszka: uszko proste lub uszko w kształcie serca

 

Treść

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Po otrzymaniu projektu od grafika, klient zobowiązany jest potwierdzić (zatwierdzić lub zlecić poprawki) pocztą zwrotną. Bez akceptacji klienta zamówienie nie może zostać zrealizowane.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych