Eko kwiaty Kubek dla świadków

Kubek z kolorowym nadrukiem - motyw eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

27,99 zł brutto
27,99 zł brutto
Opis
Opis

Eko kwiaty Kubek dla świadków


Kawa czy herbata o poranku? A może gorące kakao wieczorem? Niezależnie od tego, jakie są wasze upodobania i preferencje weselnych gości, kubek w postaci drobnego upominku dla świadków, jest zawsze dobrym pomysłem. Nie tylko pozwala podkreślić wyjątkowa rolę, jaką świadkowie odgrywają, ale stanowi też wyraz wdzięczności za wspólną zabawę i radości ze wspólnego przeżywania wyjątkowego dnia ślubu.

Kubek, ozdobiony motywem eko-kwiatów, z imionami Nowożeńców i datą ich ślubu, to pamiątka, która każdego dnia przypominać będzie o triumfie miłości. Łączący w sobie urok i funkcjonalność kubek to prezent, który każdego dnia będzie budził uśmiech na twarzach obdarowanych nim osób.

 

Materiał: Ceramika,

Kolor: złamana biel

Wymiary: wysokość ok 94 mm, średnica ok 81mm

Pojemność: 330 ml

Rodzaje uszka: uszko proste lub uszko w kształcie serca

 

Treść

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Po otrzymaniu projektu od grafika, klient zobowiązany jest potwierdzić (zatwierdzić lub zlecić poprawki) pocztą zwrotną. Bez akceptacji klienta zamówienie nie może zostać zrealizowane.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych