Para na sercu Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem pary na sercu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para na sercu Szklane karty z życzeniami


Serce to jeden z najbardziej popularnych ślubnych motywów i nic w tym dziwnego. Piękny i wdzięczny rysunek, nie tylko serca, ale pary na nim siedzącej, wzbudza ciepłe uczucia i przekonuje o miłości, jest dobrą wróżbą na przyszłość.

Nic więc dziwnego, iż motyw ten znalazł się na urokliwej karcie z życzeniami, po którą sięgnąć mogą weselni gości, pragnąć wręczyć Młodej parze niebanalny upominek, chcąc podkreślić swoje zaangażowanie i nadać swoim słowom materialnego charakteru.

Dzięki materiałowi, który został użyty, szklane zaproszenie jest eleganckie i wytworne, staje się też dla Młodej Pary piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.