Ptaszki w sercu Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem ptaszków w sercu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ptaszki w sercu Szklane karty z życzeniami


Życzenia to szczególnie miły dla Młodej Pary etap wesela, wówczas bowiem może usłyszeć ciepłe słowa, zarówno życzeń, jak i wskazówek na nową drogę życia, płynące od bliskich osób.

Warto jednak zadbać o to, by Młoda Para zachowała te życzenia w pamięci, a służyć temu może szklana karta z życzeniami, ozdobiona motywem ptaszków w sercu.

Zarówno delikatny, romantyczny motyw, jak i artyzm wykonania oraz użyty materiał czynią kartę niepowtarzalną, przyciągają spojrzenia i stanowią gwarancję, że Młoda Para zachowa ten piękny moment w pamięci na zawsze, a szklana karta stanowić będzie efektowną pamiątkę z wesela.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych