Żaby Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem żab


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Żaby Szklane karty z życzeniami


Szklana karta z życzeniami, ozdobiona motywem uroczej pary żabek, to doskonały wybór dla wszystkich Par Młodych, które mają dystans do siebie i do świata, które tryskają poczuciem humoru, które docenią nieszablonowy motyw, przyciągający spojrzenia i zachwycający pewną kreską.

Te słodkie żabki, to jednak tylko element samej szklanej karty z życzeniami, która dzięki użytemu materiałowi oraz doskonale dobranej czcionce, stanowi piękny dodatek do prezentu, jest również sposobem na to, by Para Młoda zachowała ten dzień i składane życzenia już na zawsze w swojej pamięci.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.