Wiosenny wianek Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem wiosennego wianka


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Wiosenny wianek Szklane karty z życzeniami


Szklana karta z życzeniami inspirowana motywami kwiatowymi to doskonały pomysł na złożenie nietuzinkowych życzeń z okazji zarówno wielkich, jak i małych wydarzeń bliskich osób. Grube, mleczne szkło pięknie wygląda, a do tego jest niezwykle odporne na uszkodzenia. Taka kartka będzie mogła cieszyć obdarowanego przez długie lata. Treść życzeń, a także adresata wybiera sam klient. Dzięki temu karta ma niepowtarzalny, spersonalizowany charakter. Zdobienia nawiązujące do wianka z kwiatów są delikatne i utrzymane w pastelowych kolorach.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.