Tandem Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem tandemu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Tandem Szklane karty z życzeniami


Spersonalizowana karta z grubego, mlecznego szkła to propozycja dla osób, które chcą w wyjątkowy sposób złożyć bliskiej osobie życzenia. Treść karty ustala klient. Na karcie może znaleźć się specjalna dedykacja, własne życzenia czy ważny cytat. Eleganckiego charakteru dodaje jej grafika tandemu w stylu retro. Dzięki symbolice tandemu i uroczym serduszkom, karta doskonale nada się na dodatek do prezentu ślubnego czy jubileuszowego. Takie życzenia będą trwałą i piękną pamiątką na długie lata.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.