Serce z odcisków Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem serca z odcisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Serce z odcisków Szklane karty z życzeniami


Oryginalny pomysł na pamiątkowe życzenia na wielkie okazje. Szklana karta wykonana jest z mlecznej, pięknie prezentującej się szyby. Doskonale wygląda postawiona na półce czy zawieszona na ścianie. Treść karty zależy od pomysłowości i upodobań klienta.

Wyjątkowości dodaje jej serce, wykonane z odcisków palców. Minimalistyczny design i dbałość o szczegóły sprawiają, że karta jest elegancka i gustowna. Taka karta będzie doskonały pomysłem na nietuzinkowe życzenia ślubne, jubileuszowe czy z okazji narodzin dziecka.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.