Magnolie Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Magnolie Szklane karty z życzeniami


Elegancka, a zarazem nowoczesna w formie szklana karta z życzeniami to propozycja dla osób, które pragną podarować bliskiej osobie trwałą pamiątkę z okazji ważnego wydarzenia. Wykonana z grubego, mlecznego szkła, kartka może posiadać zaprojektowaną przez klienta dedykację, życzenia czy specjalny cytat. Każda pamiątka jest również spersonalizowana. Karta posiada piękny graficzny wzór w pastelowych kolorach, przywodzący na myśl drzewo magnolii. Takie życzenia będą zachwycającą pamiątką ważnych chwil.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych