Lawenda Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem lawendy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Lawenda Szklane karty z życzeniami


Zachwycająca wyglądem i przyciągająca uwagę swoją oryginalnością szklana karta z życzeniami to doskonały pomysł na każdą okazję. Sprawdzi się zarówno jako dodatek do większego prezentu, jak i upominek sama w sobie. Treść karty i dedykację można zaprojektować samodzielnie. Karta wykonana jest z grubego, mlecznego, co gwarantuje jej trwałość przez wiele lat. Doskonale będzie się prezentować postawiona na półce, jak i powieszona na ścianie. Piękny wzór, przywodzący na myśl lawendowe pole, dodaje karcie delikatności i ponadczasowej elegancji.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.