Eko kwiaty Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty Szklane karty z życzeniami


Szklana karta z życzeniami to oryginalna alternatywa dla tradycyjnych, papierowych kartek. Wykonana została z grubego szkła o mlecznej barwie, dzięki czemu prezentuje się niezwykle elegancko i okazale. Na szkle można umieścić dowolne życzenia, dedykację czy cytat. Każda karta jest wykonywana specjalnie dla danego klienta, co umożliwia jej pełne spersonalizowanie. Delikatności i uroku dodaje pamiątce grafika z motywem kwiatowym, utrzymana w pięknej kolorystyce. Taka karta zachwyci każdego obdarowanego.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych