Łapacz snów Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem łapacza snów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Łapacz snów Szklane karty z życzeniami


Piękna szklana karta z życzeniami to pomysł na nietypową pamiątkę wręczaną z okazji wyjątkowego dnia. Treść życzeń dyktowana jest przez klienta, a karta jest w pełni spersonalizowana i wykonywana dla konkretnego zamówienia. Piękne, grube szkło o mlecznej barwie, doskonale się prezentuje, a przy tym jest trwałe. Dzięki temu karta będzie przez długie lata przypominała obdarowanemu o wyjątkowych chwilach. Dodatkowego uroku dodaje karcie grafika przedstawiająca łapacz snów z piórami i różami w pastelowych kolorach.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.