Kwiaty boho Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem kwiatów boho


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty boho Szklane karty z życzeniami


Życzenia towarzyszą Młodej Parze, wstępującej na nową drogę życia, a wszystkie one mają wyjątkową moc sprawczą.

Warto jednak zadbać, by – poza pięknymi słowami – piękna była również ich oprawa. Można to osiągnąć dzięki wyjątkowej karcie z życzeniami, wykonanej ze szkła i ozdobionej motywami w stylu boho.

Kojarzący się w wolnością i niezależnością styl doskonale pasuje do pełnych energii i pasji Par Młodych, a szklana karta z życzeniami pozostanie nie tylko w ich pamięci, jako wyjątkowy prezent, ale pozwoli również wracać wspomnieniami do dnia ślubu.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych