Rustykalne kwiaty Szklane karty z życzeniami

Szklane karty z życzeniami z motywem rustykalnych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Rustykalne kwiaty Szklane karty z życzeniami


Małżeństwo to nowy etap w życiu ludzi, to czas, kiedy Młoda Para wspólnie wkracza na nową drogę życia. Towarzysza temu zarówno bliscy Nowożeńców i pozostali zaproszeni gości, jak i życzenia przez nich składane. Życzenia te często stają się drogowskazem, cenną wskazówką dla Młodej Pary, jak i wyrazem sympatii i szczerej troski.

Warto zadbać, by życzenia te przybrały z okazji ślubu wyjątkową formę – można to osiągnąć dzięki szklanej karcie z życzeniami ozdobionej pięknymi, rustykalnymi kwiatami.

Szklana karta z życzeniami zwraca uwagę swoim ponadczasowym pięknem, stanowi również piękny prezent dla Młodej Pary oraz pamiątkę, dzięki której nawet po latach łatwo będzie powrócić wspomnieniami do tego pięknego dnia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść karty

Możesz wybrać przykładową treść karty z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem karty. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych