Pomarańczowe kwiaty Ślubne etykiety na alkohol

Piękne etykiety z wzorem pomarańczowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Ślubne etykiety na alkohol


Sukces w dziedzinie aranżacji, w tym stworzenia pięknego wystroju ślubnego, opiera się na dbałości o wszystkie szczegóły.

Jednym z tych elementów o których warto pamiętać podczas planowania wesela, jest zamówienie etykiet ślubnych na alkohol. Butelka ozdobiona ślubną etykietą nie tylko bowiem zyskuje na szlachetności, ale zmienia dwój charakter, doskonale korespondując z wyjątkowością przyjęcia.

Etykieta z motywem pomarańczowych kwiatów dodaje energii, zwraca uwagę, a tym samym zauroczy z pewnością wszystkich zaproszonych gości. Co więcej, butelka z taką etykietą stanie się wspaniałym ślubnym upominkiem lub też nagrodą w organizowanych w trakcie wesela konkursach i zabawach.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu