Garbus Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór garbusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł brutto
brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Garbus Etykiety na alkohol


Popularny „garbus” to auto często wykorzystywane w przeszłości do transportu Młodej Pary. Również dziś, odnowione, pięknie utrzymane samochody, tzw. „garbusy”, wprowadzają do tego wyjątkowego dnia nutkę nostalgii, ale i romantyzmu, zachwycając swym stylem i klasą.

Motyw garbusa warto powtórzyć również na kilku przedmiotach niezbędnych do sprawnej organizacji wesela, a także na etykietach na alkohol.

Ozdobione tym motywem etykiety zyskują „retro” klimatu, przydając wyjątkowego charakteru również samej butelce.

Wysokiej jakości wykonanie etykiety i uroczy, misternie wykonany rysunek garbusa sprawi, że tak ozdobiona butelka nie tylko zachwyci weselnych gości, ale będzie dopełnieniem aranżacji w stylu romantycznym czy przywołanym już stylu retro.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych