Samochód z prezentem Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór Samochód z prezentem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł brutto
brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Samochód z prezentem Etykiety na alkohol


Dla osób ceniących sobie niepowtarzalność, troszczących się o szczegóły, a także dla miłośników podróży dalekich i bliskich, doskonałym wyborem będą etykiety na alkohol z motywem samochodu wypełnionego prezentem.

Ten pełen delikatności, a jednocześnie romantyzmu rysunek doskonale sprawdzi się jako ozdoba butelki trunku, zachwycając gości zarówno pietyzmem wykonania, jak i symboliką.

Butelka ozdobiona taką etykietą stanie się nie tylko dekoracją weselnego stołu, ale również wspaniałą nagrodą dla tych z weselnych gości, którzy biorą udział w grach i zabawach organizowanych w trakcie przyjęcia.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm