Etykiety na alkohol dowolny wzór z naszego sklepu - na zdjęciu wzór różowa akwarela
Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.
Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.
Minimalizm wcale nie musi być nudny; doskonale pasuje on również do ślubnych przyjęć. W połączeniu z różem, nadaje ślubnym aranżacjom delikatności i lekkości.
Warto zadbać jednak o harmonię i spójność wszystkich elementów dekoracyjnych, stosując motyw różowej akwareli również na butelkach z alkoholem.
Taki trunek nabierze niepowtarzalnego charakteru, a sama butelka będzie wspaniałym przykładem elegancji dobrego stylu.
Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm
Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji
Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)
Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych