Stemple ślubne - tak czy nie?

Stemple ślubne, co to takiego?

Stempel ślubny to personalizowana pieczątka, która najczęściej zawiera imiona Młodej Pary lub ich inicjały oraz datę ślubu.

Tego typu stemple, dostępne są w różnych wzorach, kombinacjach i motywach. Najczęściej mają również urocze rysunki, które wprowadzają niesamowity klimat i sprawiają, że wszystkie ozdoby weselne są jedyne w swoim rodzaju.

W kwestii stempli ślubnych Młodą Parę ogranicza tylko wyobraźnia.

 

Stemple ślubne - tak czy nie?

Personalizowane stemple ślubne to doskonały pomysł aby nadać indywidualny charakter na przykład papeterii ślubnej, jednak nie tylko po to warto je zamówić.

Decydując się na stempel ślubny można wykorzystać go między innymi do:

Pomysłów na wykorzystanie takiego stempla jest wiele i warto się na niego zdecydować, ale jeżeli Młoda Para nie ma ochoty go zamawiać, oczywiście można się bez niego obejść.

Trzeba jednak pamiętać, że ślub to wyjątkowy dzień i należy zadbać o piękną oprawę. Sami przyznajcie, że w drewnianych pieczątkach jest coś magicznego i tajemniczego, dlatego chociażby z takiego powodu warto ją mieć.

 

Co po ślubie z pieczątką?

Praktyczna Para Młoda zanim zamówi pieczątkę zastanawiać się będzie, do czego ją po ślubie wykorzysta? Wyjść jest kilka.

Można ją zostawić na pamiątkę w takiej wersji jakiej kupiliśmy, ale jeżeli nie chcemy, bo zwyczajnie nie lubimy kolekcjonować takich rzeczy, zawsze można zmienić jej gumkę na inną. Przez taki prosty zabieg, pieczątka będzie wykorzystana. Jeżeli natomiast nie chcecie bawić się w wymianę, wystarczy zamówić pieczątkę tylko z imionami lub inicjałami, rezygnując tym samym z daty ślubu. Dzięki temu, dokładnie tą samą pieczątką ślubną, możemy stemplować listy do przyjaciół, zaproszenia na rodzinną imprezę, urodziny czy każdą inną okazję.

Prawda, że proste?

Produkty powiązane