Dyskretne opakowania – pudełko na koperty oraz skrzynka na wino

Jeśli dbacie o estetykę każdego, nawet najmniejszego szczegółu, albo jesteście przezorni i cenicie praktyczność, to Waszą uwagę zwrócą również stylowe i funkcjonalne pudełka na koperty, a także skrzynki do przechowywania wina. Oba te „wynalazki” to połączenie funkcjonalności z eleganckim, estetycznym wyglądem.

 

Drewniane pudełko na koperty

Drewniane pudełko na koperty posłuży do gromadzenia kopert z życzeniami i pieniędzmi. Dzięki niemu ryzyko, że zgubicie którąś z kopert jest bliskie zeru.

W jednym miejscu zbierzecie górkę kopert, którą po weselu wspólnie możecie w domu rozpakować.

W codziennym życiu pudełko też będzie funkcjonalne – przyda się do przechowywania innych drobiazgów.

A może będzie to Wasza skrzyneczka do przechowywania pieniędzy na wymarzone wspólne cele? Być może jesteście romantykami i zdecydujecie się rozpakować zawartość dopiero po latach?!

 

Skrzynka na wino 

Skrzynka na wino natomiast ukryje alkohol. Niewątpliwie spełni funkcję dyskretnego schowka, bowiem wino jako elegancki i luksusowy produkt wymaga pięknego opakowania.

Dopóki nie zostanie rozlane, może znajdować się w tej bezpiecznej drewnianej skrzynce, jednocześnie pięknie się prezentując.

Skrzynka na wino to także idealny pomysł na prezent. W ramach podziękowań możecie podarować świadkom lub rodzicom trunek tak pięknie opakowany.

Być może są wśród czytelników goście zastanawiający się nad prezentami dla pary młodej. Podpowiadamy: z pewnością ucieszy ich dobre wino zapakowane w skrzynkę z ich inicjałami lub pełnymi imionami oraz z datą ślubu!

Otwierając wino, będą wspominać dzień swojego ślubu. Im wino starsze, tym lepsze, dlatego nawet jeśli zdecydują się po latach wypić wino, np. w jakąś rocznicę, skrzynka ochroni przed ewentualnym zbiciem, czy nadmiernym zakurzeniem :) 

 

JAKĄ SKRZYNKĘ WYBRAĆ?

Skrzynka dla rodziców może być albo na dwa wina z dedykacją dla mamy i tatyalbo z napisem „Kochanym Rodzicom” z dwoma kieliszkami.

Może chcecie podziękować i mamie, i tacie osobno? Jeśli tak, to proponujemy dla taty karafkę z dedykcjąa dla mamy, stylową skrzyneczkę.

Jeśli szukasz prezentu dla pary młodej, najładniejszą skrzynkę dla nowożeńców w podwójnej wersji kolorystycznej z drewna znajdziesz tutaj.

Dla świadków, każdego z osobna, jako podziękowanie proponujemy, na przykład skrzynki z przeźroczystym frontem.

 

Jeśli mówimy o pudełkach, zobaczcie również kuferki na obrączki – niezbędny element pary młodej, które wizualnie pasują do kasetek, o których mowa w tym wpisie.

Produkty powiązane