Ślubna, drewniana mucha - stylowy dodatek Pana Młodego i nie tylko

Mowa tutaj o muszce. Nie takiej zwykłej, bo...drewnianej!

Coraz więcej panów decyduje się na drewniane muchy, które zapewniają designerski wygląd. Do muszki doczepiona jest wstążka umożliwiająca swobodne wiązanie w dowolnym miejscu, dzięki czemu dodatek dopasowuje się do obwodu szyi.

 

PERFEKCYJNIE DOBRANA MUCHA

Muszka w idealnym położeniu, to taka, która znajduje się na samym środku kołnierzyka koszuli, idealnie wypoziomowana. Najlepiej, jeśli osadzona jest w miejscu, jak patrzeć, pomiędzy zewnętrznymi kącikami oczu.

Muszki mogą być większe lub mniejsze, szersze lub węższe. Duże polecane są dla wysokich, postawnych mężczyzn z szerszą twarzą. Natomiast drobniejsi panowie świetnie będą wyglądali w mniejszej ozdobie przy szyi.

 

GARNITUR? SMOKING? FRAK? A CO Z KOSZULĄ?

Zakładając muszkę na ślub warto zdecydować się na koszulę z krytymi guzikami, gdyż idealnie się ona komponuje z zamiennikiem krawata. Szczególnie, kiedy Pan Młody wybrał frak na tą wyjątkową okazję wskazana jest mucha. Muszkę możemy ubrać z powodzeniem również do smokingu. Do garnituru przeważnie nosi się krawat, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamienić go na muchę. I grono panów właśnie tak robi, przy czym dalej wyglądają oni szykownie i elegancko!

 

DOBRE WIADOMOŚCI

Drewniany dodatek, o którym mowa w artykule intrygująco zaprezentuje się również w casualowym wydaniu, gdzie będzie modnym, oryginalnym akcentem. Z powodzeniem można więc nosić ją na co dzień, co więcej, mucha nie raz przypomni więc o wyjątkowym dniu Waszego ślubu!

Ciekawą formą muchy jest „diamond”. Nazwa wzięła się od charakterystycznych, szpiczastych zakończeń. Taką muszkę każdy może sprawić sobie z myślą, że ożywi swój codzienny strój nutą ekstrawagancji. „Diamond” dostępna jest tutaj i tutaj 

 

Drodzy Panowie Młodzi i goście płci męskiej: w muszce będziecie prawdziwymi dżentelmenami!

Produkty powiązane