Jak dobierać poszczególne elementy akcesoriów ślubnych?

Przygotowania do ślubu trwają miesiącami. Wkładamy w nie mnóstwo energii i czasu, nic dziwnego, że chcielibyśmy, aby wszystkie elementy złożyły się na koniec w spójną całość. Pomóc nam w tym może dobór akcesoriów ślubnych z jednej kolekcji. Najlepiej wyjątkowej, takiej, której wszystkie elementy będą nam się podobały oraz zachwyciły naszych gości.

Chcąc wyjść naprzeciw tym wymaganiom, stworzyliśmy unikatową kolekcję wspaniałych, KOLOROWYCH akcesoriów ślubnych z drewna. Nie bez przyczyny polecamy Wam te produkty. Do tej pory dysponowaliśmy również drewnianymi zaproszeniami, czy winietkami, jednak były one dostępne tylko z grawerem. Dzisiaj bawimy się kolorem i oferujemy produkty, które oczarują Was i wszystkich gości swoim unikatowym wyglądem. Wzbudzą podziw, ponieważ są jedyne w swoim rodzaju i to my wprowadzamy je na rynek jako pierwsi – ot tajemnica naszego i Waszego sukcesu!

Jak dobierać poszczególne produkty z kolekcji?

Najlepiej zacząć od wyboru zaproszenia. Dostępne jest np. Drewniane zaproszenie ślubne z motywem serc i Pary Młodej. Dwa motywy otwierają nam drogę dalszego wyboru. Możemy zdecydować się na Winietkę drewnianą z motywem Pary Młodej lub na Winietkę drewnianą z motywem kwiatów i Pary Młodej, z którą to z kolei bardzo dobrze komponuje się Drewniana zawieszka na alkohol z motywem kwiatowym i wiele innych naszych produktów. Wystarczy przysiąść i dobrze się bawić wybierając akcesoria, które nadadzą Waszej uroczystości charakteru :)

Piękne kolorowe, drewniane zaproszenia znajdziecie tutaj, a po kliknięciu na wybrany produkt szukajcie zakładki „Pozostałe rzeczy do kompletu”.

Powyżej namiastka naszych możliwości, jak Wam się podoba? :)

Produkty powiązane