O naszych ślubnych nowościach słów kilka

Znalezienie naprawdę oryginalnych, a przy tym trafiających w gust i pięknych dodatków ślubnych, czasem graniczy z cudem. W naszej pracowni artystycznej stworzyliśmy kilka nowych propozycji zaproszeń ślubnych, bo jak dobrze wiecie – wena twórcza nigdy nas nie opuszcza.

Tworzymy je z prawdziwą pasją, by każdy ślub i wesele, którym towarzyszyć będą nasze akcesoria, otaczała atmosfera wyjątkowej urody każdego dopracowanego i unikalnego detalu. Poznajcie nasze nowe propozycje!

 

Muzyczne zaproszenia ślubne Spotify

Muzyka jest niezwykłym ładunkiem prawdziwych emocji. Może wywołać uśmiech i łzy szczęścia. I o takie emocje nam właśnie chodzi, zwłaszcza, że każdy ma swój ulubiony utwór i jest wielbicielem jakiegoś gatunku muzyki. Stworzyliśmy więc unikalne szklane zaproszenia dla Rodziców z muzyką ze Spotify. Ulubiona piosenka? A może jej słowa, które dla Was mają znaczenie i chcecie je przekazać Waszym Rodzicom? Na zaproszeniu drukujemy kod do Spotify. Wystarczy go zeskanować, by ta pamiątka ze ślubu dzieci, znalazła się w telefonie Rodziców.

 

Romantyczna personalizacja zaproszeń ślubnych

Jeśli szukacie prawdziwie romantycznych zaproszeń na ślub organizowany w tej stylistyce, to mamy nadzieję, że nasza nowa propozycja dodatków ślubnych trafi w Wasze gusta. Poznajcie unikalną serię z secesyjnym, florystycznym i bardzo delikatnym wzorkiem, który każde zaproszenie na ślub uczyni eleganckim i jednocześnie niesamowicie romantycznym, zwłaszcza, że wzorek umieszczamy pod Waszym zdjęciem. To zaproszenie ze wzorkiem jest więc w pełni spersonalizowane.

Wzór wykonujemy na różnych materiałach. Mamy oryginalne lustrzane zaproszenia ślubne, drewniane rustykalne, eleganckie szklane zaproszenia dla Rodziców czy nowoczesne wykonane z trwałego akrylu. Personalizacja zaproszeń jak zawsze jest GRATIS.

 

Trochę olśniewającego złota

Nowoczesne i ozdobne - szklane zaproszenia dla Rodziców do których dodaliśmy trochę ekskluzywnego złota. Wasze zdjęcie znajdzie się tutaj w złotej, geometrycznej i bardzo eleganckiej ramce, którą ozdobiliśmy pięknymi kwiatami. Te złote dodatki sprawiają, że szklana tafla cudnie odbijająca światło, nabiera prawdziwie wytwornego charakteru. Podarujcie taki prezent dla Rodziców, a na pewno zobaczycie zachwyt w ich oczach.