Pudełko na koperty czy jest niezbędne?

Czy warto się decydować na pudełko na koperty? A może to zbędny gadżet? Wystarczy sobie przemyśleć tylko jedną sytuację. Po pełnym emocji ślubie, odbieracie od gości życzenia, składają na Wasze ręce prezenty, koperty, kartki i kwiaty. Co z tym wszystkim robić? Do pomocy macie świadków, ale to tylko dodatkowe dwie pary rąk. Później to trzeba przewieźć, zabezpieczyć i nie zgubić. Jaką macie pewność, że jakaś koperta gdzieś się nie wysunęła z naręcza różnych kartek? Żadnej.

I dlatego właśnie warto zdecydować się na takie pudełko.

 

Pudełko na koperty, bardzo potrzebny gadżet.

 

Pudełko na koperty to absolutna konieczność, jeśli chcemy mieć pewność, że wszystkie koperty będą składane w jednym miejscu. Prosimy jednego ze świadków aby zajął się pudełkiem i dzięki temu, całość jest ładnie zabezpieczona i jeszcze gustownie wygląda. Do wyboru mamy naprawdę wiele wzorów takich pudełek. Możemy wybierać nie tylko w rozmiarach: od małego do naprawdę dużego, ale także we wzorach. Znajdziecie pudełka ażurowe oraz nieco bardziej zamknięte, a także takie, wyglądające jak skrzynka. Na pudełku możecie umieścić Wasze inicjały, podziękowania czy datę ślubu.

I dlatego właśnie warto zdecydować się na takie pudełko.

 

Co po ślubie z pudełkiem?

 

Pudełko będzie na pewno piękną pamiątką. Jednak jeżeli chcecie aby pełniło jakąś funkcję, można do niego włożyć na przykład wszystkie kartki z życzeniami od gości. Może jeszcze służyć do trzymania w nim pamiątek, zdjęć lub ozdób, które chcecie zostawić po ślubie. Mogą to być winietki ze stołu, pudełko z obrączekmenu weselne czy inne wyjątkowe rzeczy z Waszego wesela.

Produkty powiązane