Komplet: Rustykalny wzorek

Rustykalne wzory są – po miesiącach zachwytu nad minimalizmem – coraz modniejsze. Nic zatem dziwnego, że pojawiają się one w charakterze motywu przewodniego wesela, czy też, w przypadku skromnych przyjęć, jako jeden z niewielu dodatków.

Warto podkreślić, że rustykalne elementy niekoniecznie wymagają wesela w rustykalnym stylu, choć bez wątpienia, to takiemu przyjęciu będą przydawać wyjątkowości i splendoru. Doskonałym pomysłem jest jednak wykorzystanie rustykalnych wzorów w przypadku ślubów industrialnych czy nawet wiejskich, oczywiście dbając o to, by pozostałe dodatki stanowiły ich to bądź tez były – w zakresie kolorystyki i wzorów – ograniczone do minimum.

Te piękne wzory, przywodzące na myśl koronkę, gipiurę, dobić mogą również komplety ślubnych zaproszeń, niezmiennie zachwycając każdego, kto ma z nimi do czynienia.

Produkty powiązane


Notice: Undefined index: test in /home/venartipl/domains/venarti.pl/public_html/cache/smarty/compile/c9/33/ef/c933efcfb493f8b222773c27949c02383621043a.file.footer.tpl.php on line 113
*}