Zniżka!

Samoloty Ślubne tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

33,29 zł
-10%
36,99 zł


Opis
Opis

Samoloty Ślubne tablice rejestracyjne


W nowa drogę życia ruszyć samolotem? Oczywiście taka opcja też jest możliwa, ale równie ciekawe jest skorzystanie z samochodu, ozdobionego motywem samolotu.

Ślubne tablice rejestracyjne z motywem tego skrzydlatego statku powietrznego, zmienią zupełnie charakter samochodu i sprawią, że stanie się on prawdziwie ślubnym pojazdem.

Ślubne tablice rejestracyjne, z tak wyjątkowym motywem, to prosty sposób na ozdobienie samochodu, a przy tym przyciągnięcie uwagi i wzbudzenie zachwytu zaproszonych gości.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych