Zniżka!

Misie Ślubne tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

33,29 zł
-10%
36,99 zł


Opis
Opis

Misie Ślubne tablice rejestracyjne


Misie na weselu? Czemu nie, szczególnie dla Młodych Par, które mają do siebie dystans, które uważają, że nie ma nic bardziej romantycznego niż ta uczuciowa para zakochanych futrzaków.

Warto zadbać, by misie pojawiły się jako motyw zdobiący kilka elementów ślubnej aranżacji tak, aby wykazać się celowym działaniem i zadbać o spójność i wrażenie harmonii.

Jednym z takich elementów ozdobionych wizerunkiem uroczych misiów, mogą być ślubne tablice rejestracyjne, Są one doskonałą ozdobą ślubnego samochodów, zaś po weselu mogą stanowić doskonały element wykorzystany w trakcie sesji zdjęciowej czy też będący pamiątką wyjątkowego dnia ślubu.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.