Hortensje Ślubne tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Hortensje Ślubne tablice rejestracyjne


Wyjątkowy ślub wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopasowania do siebie wszystkich elementów – zarówno stroju Państwa Młodych, jak i dekoracji weselnej sali czy nawet samochodu.

Jeśli to właśnie samochód wiezie przyszłych Państwa Młodych do ślubu, warto zadbać o jego przystrojenie w taki sposób, by nie odbierał zainteresowania gości parą, a wręcz przeciwnie, by podkreślał uroczysty charakter danego dnia.

Jedną z takich popularnych dekoracji, które nie ingerują w ślubną dekorację, są tablice ślubne. Ozdobione motywem hortensji tablice, to wspaniały sposób, by zamienić zwyczajny samochód, w pojazd, którym Para Młoda rozpoczyna nowy etap życia, wspólną podróż.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych