Kwiaty tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Kwiaty tablice rejestracyjne


Kwiaty to niezwykle wyrazisty, a przy tym wdzięczny akcent, którego nie może zabraknąć na żadnym weselu.

Nic zatem dziwnego, że taką popularnością cieszą się ślubne tablice rejestracyjne ozdobione motywem kwiatów, które nadają ślubnemu pojazdowi wyjątkowego, romantycznego charakteru i sprawiają, iż znacząco wyróżnia się on wśród innych samochodów.

Ślubne tablice rejestracyjne z kwiatami to również doskonały pomysł na ujęcie do ślubnego zdjęcia, a także wspaniała pamiątka, która jeszcze długo po ślubie będzie przywodzić na myśl atmosferę tego wyjątkowego dnia.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych