Zakochane ptaszki tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Zakochane ptaszki tablice rejestracyjne


Zakochane ptaszki budzą czułość, ale i wprowadzają romantyczną atmosferę, która doskonale koresponduje z charakterem weselnej uroczystości.

Motyw tych ptaszków stanowi idealną ozdobę ślubnych tablic rejestracyjnych, które zmieniają zwykły samochód, którym podróżuje Młoda Para, w pojazd godny Nowożeńców.

To nie tylko sposób na wyróżnienie się w ślubnym korowodzie, ale i na wzbudzenie zachwytu, zarówno w zaproszonych gościach, jak i przechodniach. Rozczulający motyw ptaszków porusza również wrażliwą część ludzkiej natury sprawiając, że wybuchom czułości podczas wesela nie będzie końca.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych