Napis z sercami tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Napis z sercami tablice rejestracyjne


Czy może być bardziej wymowny symbol miłości, niż serce? Nic zatem dziwnego, że to właśnie serce ozdabia wszystkie ślubne gadżety, budząc zachwyt, ale również dając dowód miłości wypełniającej serca Nowożeńców.

Motyw serca zdobi również ślubne tablice rejestracyjne, które dzięki temu prostemu, ale jakże wymownego kształtowi, nabierają wyjątkowego charakteru.

Ślubne tablice rejestracyjne z motywem serca oraz z imionami Nowożeńców i datą ich ślubu, to piękny sposób, by powiedzieć światu o tym wielkim dniu, by wyróżnić ich samochód wśród wielu innych, by wzbudzić zachwyt w oczach zaproszonych gości.

Użycie tych prostych, subtelnych, a jednocześnie tak piękny tablic sprawi, że ślubne zdjęcia będą wyjątkowe, zaś atmosfera wesela – niepowtarzalna.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych