Kotwica tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Kotwica tablice rejestracyjne


Ślub przypomina zakotwiczenie we właściwym porcie, nic zatem dziwnego, że kotwica jest coraz popularniejszym motywem, wykorzystywanym do ozdoby ślubnych gadżetów. Jednym z takich elementów, coraz częściej podczas organizacji ślubów wykorzystywanych, jest ślubna tablica rejestracyjna.

Jeśli zostanie dodatkowo ozdobiona motywem kotwicy, z pewnością przykuwać będzie nie tylko spojrzenia zaproszonych gości, ale i przypadkowych przechodniów.

Tablica rejestracyjna z motywem kotwicy to doskonały pomysł nie tylko w przypadku zawarcia związku małżeńskiego przez osoby lubiące podróże czy żeglujące, ale przez wszystkich, którzy chcą wypłynąć na szerokie wody swojego małżeństwa.

 

Cena dotyczy 1 sz

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.