Niebieska akwarela tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Niebieska akwarela tablice rejestracyjne


Do ślubu można jechać różnymi środkami lokomocji, w tym… ślubną karocą. Tak przynajmniej deklaruje ślubna tablica rejestracyjna, która sprawia, że ozdobiony nią samochód znacząco wyróżni się wśród innych, a przy tym budzić będzie zachwyt, szczere uśmiechy i gratulacje.

Niebieska akwarela z zabawnym napisem występująca w charakterze ślubnych tablic rejestracyjnych, to doskonały pomysł, by nadać pojazdowi indywidualnego charakteru, by zaakcentować otwartość Pary Młodej, jej dystans do świata i poczucie humoru.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.