Para na moście tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Para na moście tablice rejestracyjne


Czy może być coś bardziej romantycznego, niż spotkanie na moście? Nic zatem dziwnego, że właśnie ten motyw zdobi ślubne tablice rejestracyjne, wzbudzając zachwyt zarówno Nowożeńców, jak i zaproszonych gości, a nawet przechodniów, którzy widzieć będą samochód ozdobiony takimi tablicami.

Wysoka jakość wykonania tablic, a także ich urok i elegancka prostota sprawiają, iż tablice te będą idealne w przypadku wesel w stylu klasycznym, romantycznym czy nawet minimalistyczny.

Po ceremonii zaś pozostaną wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.