Pudrowe róże Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Pudrowe róże Ślubny, biały album, księga gości


Piękna księga wpisów weselnych to element, który często gości na ślubach. Jest sentymentalną pamiątką pozwalającą po latach znowu przenieść się do tego wyjątkowego dnia. Dlatego warto, by przybrała odpowiednią formę. Księga gości weselna stylowo i estetycznie wykonana, sprawi, że każda z obecnych, zaproszonych przez Was osób, zechce na pewno pozostawić w niej swój ślad.

My mamy dla Was elegancką, białą księgę weselną ozdobioną modnym motywem pudrowych róż. Delikatna, zwiewna i bardzo romantyczna księga to minimum 50 idealnie białych kartek o gramaturze 110 g, na których Wasi goście mogą pozostawić swoje podpisy, życzenia czy rysunki. Księga jest w kształcie kwadratu o wymiarach: 21,7 x 21,7cm. Okładkę, ozdobioną motywem pudrowych róż oraz pierwszą stronę księgi, personalizujemy GRATIS. Personalizowana księga gości Venarti idealnie wpisze się w stylowe, romantyczne wesele, a jej jakość zapewni trwałość wspomnień przez wiele lat.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych